HTML

Ha csak ezt az oldaldobozt látod, akkor egy olyan sablont választottál, amiben csak balhasáb van, az oldaldobozaid viszont alapértelmezésben a jobbhasábba kerülnek. Menj be az Oldaldobozszerkesztőbe (Megjelenítés / Oldaldobozok), és kattints a Hasábcsere gombra!

CAD-monkey

Olyan irodai alkalmazott, aki az éjjel-nappali CAD-rajzoláson kívül semmi mást nem csinál. Leggyakoribb előfordulási helye: építész, építő és egyéb mérnöki irodák környéke.


Építészhallgató vagy? Építészmérnök? Esetleg építőipari vállalkozó? Hogy látod az építőipar helyzetét? Mi a véleményed a magyar építésképzésről, annak problémáiról? A túlképzésről?


Küldd el véleményedet, posztodat a cadmonkey kukac freemail pont hu címre, hogy közzétegyük a blogon!


Néhány megjegyzés:

Ez nem egy hagyományos értelemben vett blog, inkább egy linkgyűjtemény, néhány részlettel, idézettel kiegészítve. Igyekszem megadni az eredeti, teljes írások linkjeit is, ahol van erre lehetőség.

Az itt olvasható írások, vélemények gyakran lehetnek szubjekívet, erős megfogalmazásúak. Vannak olyan részek, amelyekkel egyetértek, és olyanok is, amelyekkel nem feltétlenül, de nem szeretnék véleményt formálni ezekről a kérdésekről, inkább a problémák felvetése az, amiért írom ezt a blogot.

Friss topikok

Linkblog

Utolsó kommentek

6. Statisztika

2008.03.08. 18:00 CAD-monkey

Statisztika





















Ez csak egy rövid, tömör táblázat lesz gyakorlatilag. A BME diákközpont minden évben figyelemmel kíséri a Műegyetemen végzett frissdiplomás szakemberek pályáját, illetve felméréseket készít. Ezek közül a legfrissebb információkat az elsőéves hallgatók számára küldött "Csatlakozó 2007" kiadványban olvashatjuk.

Több hasznos információ mellett, az összes karról olvashatunk egy rövid összefoglalót leírással érdekességekkel, statisztikákkal.
A vízszintes tengelyen az egyes karok rövidítése, a függőleges tengelyen a havi bruttó átlagkereset olvasható(a "neon" zöld a kereset, a rövidebb, fakóbb oszlop pedig a a szórás). Minden karnál fel van tüntetve a 2004-ben ott végzettek havi bruttó átlagkeresete, illetve szórása.

ÉPK: Építészméröki Kar

ÉMK Építőmérnöki Kar

GTK: Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

GPK: Gépészmérnöki Kar

KSK: Közlekedésmérnöki Kar

TTK: Természettudományi Kar

VBK: Vegyészmérnöki- és Biomérnöki Kar

VIK: Villamosmérnöki és Informatikai Kar



Maga a kiadvány a következő linkre kattintva olvasható:
Csatlakozó 2007

Kereseti statisztika

Szólj hozzá!

Címkék: statisztika felmérés trend számok magyarland munkaerőpiac építész kereslet túlképzés túltelítettség

A bejegyzés trackback címe:

https://cadmonkey.blog.hu/api/trackback/id/tr33332751

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása